ОМЛАДИНСКИ РУКОМЕТНИ КЛУБ
МАЧВА БОГАТИЋ

Победа над Врбасом Мачви донела лидерску позицију на табели

У утакмици 13.кола Супер Б лиге, ОРК „Мачва“ Богатић савладала је екипу РК „Врбас Петрол“, резултатом 33:31 (16:16). Победа на свом терену мачванским рукометашима донела је чело табеле Супер Б лиге. За најбољег играча у домаћем тиму проглашен је Марко Радуловић.

Прво полувреме обележила је равноправна борба и неизвестан резултат до самог краја, а захваљујући поготку Радуловића завршено је изједначењем 16:16.
Екипа Митра Павловића у другом полувремену стартовала је офанзивније и у 44. минуту остварилили су предност од шест голова (26:20). Борба је настављена до коначних 33:31, што је Мачванима донело прво место на табели.

Резултату је допринела и многобројна публика која са нестрепљењем очекује сваки окршај својих фаворита.

ОРК „Мачва“: Кнежевић 3, Зарин 1, Радуловић 6, Јевђеновић 4, Јовановски 5, Павловић, Максимовић 1, Кречковић, Радојичић О 1,Марковић 1, Живановић, Драгићевић (к) 8,Радојичић Н, Милутиновић 3, Филиповић, Џигурски.
РК „Врбас Петрол“: Зекић, Мићуновић 5, Ковачевић 1, Самарџи 1, Драгнић, Босанчић 8, Јуракић, Рогановић, Кривокапић, Ђукић, Регодић 2, Паповић, Момић 3, Мирковић 3, Митровић 6, Перовић 2.

Наредно коло тиму из Богатића доноси гостовање тренутно шестопласираној екипи Црвенке.