ОМЛАДИНСКИ РУКОМЕТНИ КЛУБ
МАЧВА БОГАТИЋ

„Лисице“ лако до победе. ОРК „Мачва“ – СЦ „Вождовац“ 28:23

ОРК „Мачва“ је синоћ, пред домаћом публиком, савладала екипу СЦ „Вождовац“ резултатом 28:23 (16:12).

Загревање пред утакмицу (Фото: Ј. Губелић)

Бранко Џигурски је потврдио сјајну форму и поред недавне повреде. Синоћ се истакао и са правом је проглашен играчем утакмице. Већ у 20. минуту „Лисице“ су имале предност од 8 голова. Никола Радојичић се такође истакао одличним одбранама у завршници првог полувремена.

Продор Павловића (Фото: Ј. Губелић)

На паузу су екипе отишле резултатом 16:12. У другом полувремену „Лисице“ су брзо одлепљују на 6 голова предности. Тада је наступио Џигурски са својим сјајним одбранама што је подигло на ноге публику у хали.

Одбрана „Лисица“ је била прејака за госте (Фото: Ј. Губелић)

Тактички тајмаут нашег тренера Митра Павловића је донео стабилност на терену коју је „Мачва“ држала до краја меча. Тачку на „и“ ставио је голом у 58. минуту Марко Радуловић, за коначних 28:23.

Заслужена победа (Фото: Ј. Губелић)

Арбитри Владимир Кнежић и Марко Пешић свирали су пет искључења Мачванима и два мање гостима. Мачвани су се овом победом фиксирали четврту позицију на табели.